Informace

Špindl je říší zimních zážitků! Co všechno je potřeba vědět a znát, abyste se v ní dobře vyznali? Všechny důležité informace a tipy najdete zde.

Ještě předtím, než vyrazíte, nezapomeňte si na této stránce nastudovat:

  • Ubytování
  • Auto
  • Letadlo
  • Mapa

Ubytování

Pro dotazy ohledně ubytování nás prosím kontaktujte 

Auto

Organizátoři za spolupráce s PČR vypracovali rozsáhlý dopravní projekt, který zajišťuje pohodlný a bezpečný příjezd až do Špindlerova Mlýna, kde mimo stávající kapacitu parkovišť vznikají další parkovací plochy. Pro svoz návštěvníků ze stávajících parkovišť a dalších parkovacích ploch bude nepřetržitě sloužit Worldcup Shuttle bus zdarma.

Dopravní projekt bude v provozu od soboty 28.1. od 6:30 do neděle 29.1. večer 18:00. (některé dílčí části i déle). V tomto čase bude omezen vjezd od centra Špindlerova Mlýna do Svatopetrského údolí pouze na povolení, které dostanou všichni s trvalým bydlištěm ve Svatém Petru a návštěvníci ubytovaní na hotelích a penzionech ve Svatopetrském údolí.

V sobotu 28.1. a v neděli 29.1. bude platit zákaz vjezdu vozidlům s hmotností přesahující 3,5t od Herlíkovic dále do Špindlerova Mlýna.

PROSÍME VŠECHNY NÁVSTĚVNÍKY ABY RESPEKTOVALI POKYNY ORGANIZÁTORŮ A POLICIE V PRŮBĚHU JEJICH PŘÍZEDU I ODJEZDU A DO ŠPINDLEROVA MLÝNA DORAZILI S ČASOVOU REZERVOU.

Letadlo

Nejbližšími mezinárodními letišti jsou Letiště Václava Havla v Praze a Copernicus Airport Wrocław, na které lze sehnat letenky s desítkami společností od luxusních až po nízkonákladové.

Mapa

FIS Partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Institucionální partneři

Top