10. 10. 2022

Odstartoval předprodej vstupenek

Odstartoval předprodej vstupenek na Světový pohár ve Špindlerově Mlýně

V pondělí 10. října byl oficiálně spuštěn předprodej zvýhodněných vstupenek na Světový pohár v alpském lyžování, který se bude ve Špindlerově Mlýně konat od 28. do 29. ledna 2023. Na sjezdovce Svatý Petr se představí elitní světové závodnice v obřím i klasickém slalomu, včetně domácích hvězd v čele s Martinou Dubovskou či Adrianou Jelínkovou.

Světová špička ženského lyžování se v lednu 2023 vrátí po čtyřech letech do Špindlerova Mlýna, vstupenky si však lyžařští nadšenci mohou pořídit už teď. V pondělí 10. října totiž byl spuštěn předprodej, ve kterém si fanoušci mohou ulovit svůj lístek za zvýhodněnou cenu. Jednodenní vstupenka na stání v cílovém prostoru stojí během první předprodejové vlny 300 Kč, na tribunu B 790 Kč a na tribunu A 1590 Kč. Výhodnější vstupenky na tribunu A za 990 Kč byly bleskově vyprodány.  

„O předprodejové vstupenky evidujeme velký zájem, což nás velmi těší. Jsme rádi, že je v České republice tolik lyžařských nadšenců. Doufáme, že diváci vytvoří skvělou atmosféru tak, jak tomu bylo před čtyřmi lety, kdy se na nejlepší lyžařky světa přijelo podívat téměř 19 000 diváků. Vstupenky v první zvýhodněné předprodejové vlně mizí opravdu rychle, takže pokud ještě nemáte tu svou, tak s nákupem rozhodně neotálejte," radí generální sekretář Svazu lyžařů ČR Jan Šindelář. 

V sobotu 28. ledna 2023 bude ve Skiareálu Svatý Petr na programu slalom, následující den se pojede slalom obří. Při poslední zastávce Světového poháru ve Špindlerově Mlýně před čtyřmi lety se z vítězství radovaly Mikaela Shiffrinová a Petra Vlhová, které by neměly chybět ani letos. Kromě skvělých sportovních soubojů čeká návštěvníky v cílovém prostoru bohatý doprovodný program včetně soutěží. Podrobnější informace o programu najdete na oficiálních stránkách akce

Vstupenky v první vlně předprodeje si můžete koupit zde

FIS Partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Institucionální partneři

Lokální partneři

Top